پیشخوان
شبکه های اجتماعی
نظر سنجی
کدام یک از این گزینه ها می توانند پیروز انتخابات ریاست جمهوری شوند ؟
حسن روحانی
ابراهیم رییسی
سعید جلیلی
محمد باقر قالیباف
عزت الله ضرغامی
محسن رضایی
گفتگوی هفته نامه

گفت و گوی مثلث با مجتبی شاکری

نامزدها چالش کنند

پیروز ایزدی درگفت‌وگو با مثلث

نظام حزبی فرانسه در آستانه فروپاشی است

گفت‌و‌گوی مثلث با احمد بخشایش‌اردستانی

بدنه رای جلیلی حفظ می‌شود

گفت‌و‌گوی مثلث با محمدعلی پورمختار

جلیلی باید کنش‌گر سیاسی بماند

گفت و گو سالنامه مثلث پیش از ثبت نام نامزد ها با دکتر احمد توکلی

خلأ هاشمی برای روحانی دردسرآفرین می‌شود

گفت و گو با نجات‌اللّه ابراهیمیان

شب انتخابات تعیین کننده است

گفت‌و‌گوی مثلث با علی‌اکبر اولیا

به احمدی‌نژاد توجه نکنیم

گفت‌و‌گوی مثلث با محمدعلی پورمختار

ممکن است منتقد رئیس دولت آینده شویم

گفت‌وگو با غلامعلی جعفرزاده

فراکسیون مستقلین قدرتمند‌تر می‌شود

متن کامل گفت و گوی سالنامه مثلث با دبیر کل جبهه پیروان:

محمد رضا باهنر در گفت و گو با مثلث : هاشمی می گفت اگر روحانی حمایت نمی کردیم 4 درصد بیشتر رای نداشت

متن کامل گفت و گوی مثلث با عباسعلی کدخدایی؛

سخنگوی شورای نگهبان : ممکن است برخی را که ردصلاحیت‌کردیم تایید کنیم

استاد دانشگاه آلابامای‌جنوبی درگفت‌وگو با مثلث

جمهوریخواهان تمایلی برای استیضاح‌ ترامپ نشان نداده‌اند

دکتر رضا سراج درگفت‌وگو با مثلث

چرا اینقدر دیر؟!

قالیباف به وظیفه‌اش عمل کرد گفت‌وگوی مثلث با اقبال شاکری عضو شورای‌شهر تهران

گفت‌وگو با دکتر امان‌الله قرایی جامعه‌شناس

رویارویی پلاسکو با بازار
زمان انتشار : دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۶:۲۹ | کد خبر : 7285214018 |

انتقاد تند سرلشکر باقری به سخنان اخیر رئیس‌جمهور در حوزه موشکی: خوب نیست مقام مسئولی نمایش اقتدار ملت در قدرت موشکی را به مسئله کوچکی همچون برجام ربط دهد

کوچکترین تعرض به سرزمین اسلامی پاسخ بی‌درنگ و قاطع و کوبنده در نقاطی که ما تعیین می‌کنیم موجب پشیمانیشان خواهد شد


رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشور صبح امروز در مراسم دانش‌آموختگی دانشگاه امین با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح تنها بخشی از توان دفاعی خود را به رخ دشمن می‌کشند، از اظهارات اخیر روحانی در مناظره اخیر و در حوزه موشکی انتقاد کرد.

 رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشور صبح امروز در مراسم دانش‌آموختگی دانشگاه امین با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح تنها بخشی از توان دفاعی خود را به رخ دشمن می‌کشند، از اظهارات اخیر روحانی در مناظره اخیر و در حوزه موشکی انتقاد کرد.

به گزارش مثلث آنلاين سرلشکر محمد باقری در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین با گرامیداشت یاد شهدای انقلاب، دفاع مقدس، مدافعان حرم و شهدای اخیر مرزبانی در میرجاوه اظهار داشت: کار در نیروی انتظامی اگر با نیت خالص و برای خدمت به کشور اسلامی و ملت ایران باشد عبادت و افتخاری است که باید به آن مباهات کرد و شما دانشجویان باید تدبیر و کار عاشقانه در نیروی انتظامی به میهن و مردم کشورمان خدمت کنید.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه سخنانش در واکنش به تهدیدات پیش روی کشور و تلاش دشمنان قسم‌خورده انقلاب برای ضربه زدن به میهن اسلامی‌مان گفت: دشمنان قسم‌خورده انقلاب و مردم از روش‌های مختلف به دنبال ضربه زدن به امنیت کشور و مردم‌اند و در چنین شرایطی باید با ارتقای دانش و مهارت با انواع جرایم مقابله کرد. 

وی خطاب به نیروهای خدوم پلیس گفت: همانقدر که مجرمان باید با دیدن پلیس احساس ترس و وحشت کنند، مردم نیز ‌باید با دیدن پلیس احساس امنیت و آرامش کنند که به حمدالله هم‌اکنون نیز چنین است و نیروی انتظامی نمایش شاخص نظام بوده و باید نماد اقتدار، نظم، جرم‌ستیزی و در عین حال رأفت و مهربانی با مردم باشد. 

سرلشکر باقری در ادامه سخنانش با تأکید بر اهمیت بالای حضور مردم در انتخابات اظهار داشت: حضور حماسی، پرشور و حداکثری ملت در پای صندوق‌های رای باعث عمیق تر شدن استقرار امنیت در کشور می‌شود و نشان‌دهنده ارتباط پایدار ملت با حاکمیت جمهوری اسلامی است. 

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله ما سربازان میهن اسلامی نیز به عنوان قطره‌ای از دریای خروشان مردم با دقت و بصیرت و پیروی از شاخص‌های تبیین شده توسط رهبر معظم انقلاب به نامزد اصلح، مؤمن، انقلابی، پرتلاش، با نشاط، درون‌نگر، کارآمد، درد کشیده و مردمی رأی خواهیم داد. 

عضو شورای عالی امنیت ملی در ادامه سخنانش با اشاره به توانمندی‌های ملت ایران و اقتدار نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح به عنوان سربازان فرمانده معظم کل قوا و خدمتگزاران ملت شریف ایران، اقتدار و توانایی خود را در دفاع از میهن اسلامی، امنیت و منافع ملی به خوبی مدیریت کرده و آن را ارتقا می‌دهند. 

وی با تأکید بر اینکه نیروهای مسلح تنها بخشی از توان و اقتدار دفاعی سرشار خود را به رخ دشمن می‌کشند، گفت: خوب نیست مقام مسئولی نمایش اقتدار ملت در قدرت موشکی را که به برکت خون شهیدان حاصل شده و موجب بازدارندگی در برابر تهدیدات دشمنان است به مسئله کوچکی همچون برجام ربط دهد. 

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزود: این در حالی است که برابر متن سند برجام و اعلام وزیر امور خارجه، در این سند هیچ اشاره‌ای به مسئله موشکی نشده و حتی تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در برجام بارها بر تأثیر اساسی قدرت دفاعی و بازدارنده کشور در پیشبرد مذاکرات تأکید و تصریح داشته‌اند. 

سرلشکر باقری با اشاره به اینکه دشمنان ایران نیز اذعان دارند که امکان تهاجم و تجاوز نظامی به کشورمان سخت و ناشدنی است، خاطرنشان کرد: دشمنان باید بدانند در صورت هرگونه اشتباه در محاسبه و یا کوچکترین تعرض به نظام و سرزمین اسلامی پاسخ بی‌درنگ و قاطع و کوبنده در نقاطی که ما تعیین می‌کنیم موجب پشیمانی و شکست آنها خواهد شد. 

وی با تأکید مجدد بر ناتوانی و عجز دشمن به تجاوز به خاک ایران گفت: توسل آنها به روش دزدان و گردنه‌گیران بزدل با اجیر کردن تعدادی تروریستی بی‌ارزش برای ناامن سازی مرزها و منافع کشورمان محصولی جز خفت و خاری برای آنها نخواهد داشت.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اقدام تروریستی اخیر در مرز پاکستان و شهادت تعدادی از مرزبانان میرجاوه گفت: متاسفانه مناطق مرزی شرقی کشور که در مجاورت خاک پاکستان قرار دارند به مأمن و محل آموزش، آماده‌سازی و تجهیز تروریست‌های جیرهخوار عربستان و مورد تایید آمریکا تبدیل شده است. 

به نوشته تسنیم، سرلشکر باقری با تاکید بر اینکه ما نسبت مسئولین پاکستان و علاوه وافر مردم این کشور به انقلاب اسلامی، امام و رهبری واقف هستیم، گفت: ادامه این امر در مرزهای مشترکمان با پاکستان قابل تامل نیست و انتظار داریم مقامات این کشور با مسئولیت‌پذیری و کنترل مرزها و دستگیری و تحویل تروریست‌ها، پایگاه‌های آنها در آن کشور را تعطیل کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما در صورت ادامه تعرضات قطعا مأمن و مخفیگاه تروریست‌ها در هر کجا که باشد مورد ضربات کوبنده خود قرار خواهیم داد.
 

نظرات
نظرات بینندگان انشار یافته : در انتظار بررسی : 2 غیر قابل انتشار :
گزارش تصویری
انتخاب سردبیر